Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Korrik 24, 2021, 11:29:17 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Identifikohuni Regjistrohuni  
 Njoftime
Anėtarėt qė regjistrohen duhet tė konfirmohen nga linku qė ju kthehet nė emailin e dhėnė gjatė regjistrimit.Pastaj do tė kenė tė gjitha tė drejtat qė janė tė lejuara nė kėtė forum.
Asnjė Postim I Ri Disa rregulla pėr forumin
 rss Disa rregulla qė mundėsojnė tė mirėmbahet Forumi dhe gjithsesi duhet lexuar me vėmendje.
1 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Admin
ne Para se tė postoni-Lexo ...
Mars 02, 2010, 03:52:57 MD
Asnjė Postim I Ri Prezantoni Veten nė Forum
 rss Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
5 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Agim
ne Prezentohuni tė tė ju nj...
Nėntor 08, 2010, 09:09:13 MD
Asnjė Postim I Ri Pėrshėndetje dhe Urime
 rss Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash e gėzimesh.
Moderatore: Agim, Fllanza
776 Postime
69 Tema
Postimi i fundit: nga Stina
ne Pershendetje pėr antaret...
Prill 28, 2016, 06:28:16 PD
Asnjė Postim I Ri Kėrkoj Ndihmė
 rss E lejuar pėr tė gjithė anėtaret e regjistruar .
64 Postime
12 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Muzikė tek profili
Janar 06, 2017, 10:09:57 MD
Asnjė Postim I Ri Votime dhe Sondazhe
 rss Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni !
60 Postime
16 Tema
Postimi i fundit: nga Lady
ne A jeni xheloz nė dashuri...
Mars 29, 2017, 06:47:29 MD
Asnjė Postim I Ri Problematika Shqiptare
 rss Nė kėtė forum vizitorėt tanė shprehin mendimin e tyre mbi problemet madhore qė shqetėsojnė gjithe shqiptaret, dhe zgjidhjet e mundshme qė mund t'u jepen kėtyre problemeve.
47 Postime
35 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Skenari i shkatėrrimit t...
Qershor 16, 2020, 09:06:09 MD
Asnjė Postim I Ri Tema e Shtypit tė Ditės
 rss Reagimet tuaja mbi lajmet mė tė fundit nga trojet shqiptare. Mund tė postoni njė artikull tė caktuar dhe tė bėni komentin tuaj mbi ēėshtjen nė fjalė. Lini vėnd pėr anėtarėt e tjerė tė shprehin mendimin e tyre pėr ēėshtjen nė fjalė.
Moderator: Agim
291 Postime
237 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne I kaploi paniku i dashur...
Prill 29, 2021, 11:38:14 PD
Asnjė Postim I Ri Historia Shqiptare
 rss Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
373 Postime
29 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Tempo (1942) / Ja pėrse ...
Maj 03, 2021, 11:13:47 PD
Asnjė Postim I Ri Trashigimitė Kulturore Shqiptare
 rss Trashigimitė shqiptare
0 Postime
0 Tema
Asnjė Postim I Ri Letėrsia Shqiptare
 rss Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
756 Postime
53 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne DUART E PĖRGJAKURA
Shkurt 27, 2021, 03:35:14 MD
Asnjė Postim I Ri Arti Shqiptar dhe ai Botėror
 rss Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar.
66 Postime
7 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Shqipėria dhe Shqiptarėt...
Janar 07, 2017, 07:20:40 MD
Asnjė Postim I Ri Muzika Shqiptare dhe e Huaj
 rss Postoni lirikat e kėngėve tuaja mė tė dashura. Kėtu mund tė postoni lirikat e kėngėve mė tė dashura.
219 Postime
8 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Video Klipe shqiptare
Shkurt 13, 2021, 03:39:09 MD
Asnjė Postim I Ri Dashuria
 rss
Moderatore: Agim, Fllanza, Arta
4322 Postime
52 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Thuaj"tė dua"...
Mars 06, 2019, 08:48:39 MD
Asnjė Postim I Ri Tema Shoqėrore
 rss Nė kėtė forum trajtohen tema universale mbi problemet qė hasin tė gjitha shoqėrite e botes, si psh aborti, rracizmi, diskriminimi, lufta, paqja etj..
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
121 Postime
18 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Shprehni gjendjen emocio...
Shkurt 16, 2020, 09:29:42 MD
Asnjė Postim I Ri Humor,Satira,Barcoleta,Fjalė tė Urta, Gjėgjėza etj
 rss Ska gjė mė tė bukur dhe tė mirė se Humori.Tė bėnė tė qesh dhe tė qeshurit e zgjatė jetėn... thonė! Atėherė ta bėjmė edhe ne atė!
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
71 Postime
9 Tema
Postimi i fundit: nga Fjolla
ne Fjalė Tė Urta
Prill 05, 2016, 03:13:58 MD
Asnjė Postim I Ri Mėsime nga Kurani
 rss Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
1038 Postime
67 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne VĖSHTRIM RRETH KUR’ANI...
Tetor 13, 2015, 04:29:36 MD
Asnjė Postim I Ri Mėsime nga Bibla
 rss Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jeta.
20 Postime
14 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Femra sipas Bibles dhe ...
Nėntor 29, 2010, 09:41:44 PD
Asnjė Postim I Ri Teknologjija
 rss Diskutime rrethė Teknologjisė mė tė re
7 Postime
7 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Facebook i ndalon Path-i...
Maj 12, 2013, 10:59:56 PD
Asnjė Postim I Ri Software & Hardware
 rss Diskutime rreth Software & Hardware
0 Postime
0 Tema
Asnjė Postim I Ri Probleme Me Kompjuterin
 rss Nese keni probleme me kompjuterin tuaj, ose thjeshte pyetje, mund ta beni ne kete forum.
1 Postime
1 Tema
Postimi i fundit: nga Mergimtarja
ne AVG Anti Virus Falas.
Shtator 18, 2010, 10:42:40 PD
Asnjė Postim I Ri Filozofi-Psikologji-Sociologji
 rss Gjithcka qė ka tė bėjė me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi tė gjithė kemi pyetje dhe po kėrkojmė pėrgjigje.
Moderatore: Agim, Fllanza, Teuta
1080 Postime
14 Tema
Postimi i fundit: nga Teuta
ne Thėnie tė menēura?
Mars 14, 2015, 05:57:07 MD
Asnjė Postim I Ri Forumi i Studentėve/Nxėnėsve/Shqiptarė
 rss Studentėt/Nxėnėsit/ shqiptarė nga e gjithe Bota i gjeni ne kėtė forum dhe mund ti kontaktoni per t'u njohur dhe per te ndihmuar njėri-tjetrin.
Moderatore: Agim, Stina, Teuta
5 Postime
3 Tema
Postimi i fundit: nga Mergimtarja
ne !!!!Qka Mendoni pėr Faku...
Shtator 18, 2010, 12:42:11 MD
Asnjė Postim I Ri Futbolli
 rss Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo edhe pėr tė vėnė baste.
5 Postime
4 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Botėrori - BRAZIL 2014
Qershor 26, 2014, 06:43:50 MD
Asnjė Postim I Ri Sporti Shqiptar
 rss Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet nė Shqipėri dhe jetėn e arrritjet e sportistėve shqiptarė.
6 Postime
4 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne Majlinda Kelmendi kampio...
Gusht 28, 2013, 02:57:41 MD
Asnjė Postim I Ri Sporti nėpėr Botė
 rss Ngjarjet nga sporti nėpėr Botė, NBA, Atletika, Boksi etj.
5 Postime
5 Tema
Postimi i fundit: nga Deēani
ne UEFA EURO 2016
Qershor 13, 2016, 08:48:19 PD
Asnjė Postim I Ri Kritika, Sygjerime, Pėrmirėsime
 rss Shprehė mendimet tuaja rrethė mergimtari.ch
Moderator: Agim
16 Postime
3 Tema
Postimi i fundit: nga Teuta
ne Pėrmirėsime
Gusht 28, 2013, 08:48:19 MD

* Forum - Qendra E Statistikave
Postimet E Fundit
Postimet E Fundit
Tempo (1942) / Ja pėrse shqiptarėt e Kosovės janė autoktonė – Shpjegimi i gjuhėt nga Deēani (Historia Shqiptare) Maj 03, 2021, 11:13:47 PD
I kaploi paniku i dashurisė! nga Deēani (AKTUALE) Prill 29, 2021, 11:38:14 PD
Ligji mbi humorin! nga Deēani (AKTUALE) Prill 22, 2021, 07:54:28 PD
Donika Gėrvalla - Fjalimi i saj nė KS tė kombeve tė Bashkuara nga Deēani (POLITIKA) Prill 17, 2021, 07:10:48 MD
Derisa nė Koshare luftonin komandantėt e vėrtetė, disa nė “Rogner” “bėnin qejf” nga Deēani (OPINIONE) Prill 14, 2021, 03:25:29 MD
Rrėfimi i rrallė i analistit nga Gjermania... nga Deēani (POLITIKA) Prill 13, 2021, 05:57:26 MD
Lėreni pranverėn tė vijė! nga Deēani (AKTUALE) Prill 13, 2021, 01:53:53 MD
E sheh Agim si zverdhėn bulzat ! nga Deēani (OPINIONE) Prill 13, 2021, 09:25:34 PD
Ju 'mbyti'! nga Deēani (AKTUALE) Prill 06, 2021, 11:57:47 PD
Rrėfimi i padėgjuar pėr Donika Gėrvallėn: Ja ēka mė ndodhi nė Hamburg nė vitin 1 nga Deēani (AKTUALE) Mars 28, 2021, 12:21:11 MD
Ganimete Musliu, si s’tė vjen turp ta ofendosh vajzėn 7 vjeēare tė Albinit?! nga Deēani (OPINIONE) Mars 28, 2021, 11:00:47 PD
VjosaVjosa fitoi betejėn kundėr tė gjithėve fitoi betejėn kundėr tė gjithėve nga Deēani (OPINIONE) Mars 26, 2021, 04:33:01 MD
Gjenerali Serb ”Hallakat” Ballkanin Tregon Gjithcka Mbi Kosharen !! nga Admin (AKTUALE) Mars 17, 2021, 11:56:05 PD
Isa Mustafa nuk duhej shpallur kryetar nderi, por kryetar sherri..!? nga Admin (OPINIONE) Mars 17, 2021, 10:33:12 PD
Lumir, merru me punėt e shtėpisė se sa tė kojshisė nga Admin (OPINIONE) Mars 17, 2021, 10:21:51 PD
Pėrmbledhja E Forumit
Pėrmbledhja E Forumit 32555 Postime ne 897 Tema nga 10510 Anėtarė. Anėtari mė i ri: cenShugs
Postimi I Fundit: "Tempo (1942) / Ja pėrse ..." ( Maj 03, 2021, 11:13:47 PD )
Shiko postimet mė tė reja ne forum.
Anėtarė Nė Linjė
Anėtarė Nė Linjė Totali i pėrdoruesve online: 11 (0 Anėtarė dhe 11 Vizitor)
Sot mė sė shumti online: 14. Mė sė shumti online: 281 (Janar 02, 2019, 03:07:00 MD)
Anėtarėt qė sot vizituan Forumin
Anėtarėt qė sot vizituan Forumin
Gjithsej: 0
Anėtarėt Aktiv nė 24 orėt e fundit
Anėtarėt Aktiv nė 24 orėt e fundit 0 Anėtarė
| Administrator | Administrator Forumi | Moderator i Pėrgjithshėm | Moderator |
Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua nė 0.037 sekonda me 12 veprime.


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.01654 sekonda me 28 query