Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forumi
Korrik 25, 2016, 08:02:03 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ēati Ndihmė Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: 1 [2]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor
[AL] [EN] [PL] [ES] [PT] [IT] [DE] [FR] [NL] [TR] [SR] [AR] [RU]
Temė: TREGIM PĖR KECIN BARDHOSH  (Lexuar 4223 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Deēani
Administrator
*

Korrik 25, 2016, 08:02:03 PD

Popullariteti: 20
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Korrik 08, 2016, 09:41:37 PD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5366

  Aty ku je ti, jam edhe unė!

  albinn@hotmail.ch Test test
  test test test u/0/105598683951931698484 test watch?v=MPZuMsQ6Z6k&list= test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #10 : Janar 17, 2012, 10:22:35 PD »

  11.

  „U afruam nė burim.
  Ja, tek ėshtė shoku im!“

  Thotė ujku : „S’po shoh gjė!
  Pa mė thirr kėtu arė!“

  „S’mund tė ecėsh edhe pak!?
  Ti, xhaxha, nuk je aq plak!

  Le tė bėjmė dhe tri hapa,
  se shpėtojmė dhe nga vapa!”

  « Vetėm tri, jo mė tepėr ! » -
  i flet ujku me tė egėr.

  Edhe trembet fort i ziu,
  Ia bėn mendja fi-fi-fiu.

  “T’mė ketė njohur ky mistrec,10
  e nė kurth po mė mgec?

  Obobo, unė i mjeri!
  Mė mirė pika tė mė bjeri!”
  ________
  10 mistrec – i vogėl
  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Deēani
  Administrator
  *

  Korrik 25, 2016, 08:02:03 PD

  Popullariteti: 20
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Korrik 08, 2016, 09:41:37 PD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5366

  Aty ku je ti, jam edhe unė!

  albinn@hotmail.ch Test test
  test test test u/0/105598683951931698484 test watch?v=MPZuMsQ6Z6k&list= test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #11 : Janar 18, 2012, 10:10:46 PD »

  12.

  I rreh zemra, i ngrin gjaku.
  I dhemb koka, i dhemb barku.

  Gjunjtė i dridhen, mendt i merren.
  I ziejn veshėt, sytė i erren.

  Dhe kėrkon tė shpėtojė,
  kec bardhoshit t’ia punojė.

  Ndaj lėkundet dhe thėrret
  Mengadalė: “Oh, medet!

  Nipēe, nipēe, se ēfarė kam!
  Po rrėzohem, hajde mbamė ! »

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Deēani
  Administrator
  *

  Korrik 25, 2016, 08:02:03 PD

  Popullariteti: 20
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Korrik 08, 2016, 09:41:37 PD
 • Mosha: N/A
  Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5366

  Aty ku je ti, jam edhe unė!

  albinn@hotmail.ch Test test
  test test test u/0/105598683951931698484 test watch?v=MPZuMsQ6Z6k&list= test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #12 : Janar 18, 2012, 10:12:23 PD »

  13.

  Kec bardhoshi na i thotė !
  “Jo, xhaxha, s’ma hedh dot!”

  Ujku nxehet: “S’kuptova, si!?”
  “Ja, e merr vesh tani!”

  Atė ēast njė zė u ndje,
  e ushtoi gjer nė re:

  “Ujk, o ujk, mos lėviz!”
  Iu hodh Murrua mbi kurriz!

  Zverkun keqas ia mbėrtheu,
  desh e mbyti, desh e shqeu.

  Ujku sa mezi iu shqit,
  te njė breg me vrap u ngjit.

  Dhe u zhduk e mė s’u pa,
  Frika forcė seē i dha !  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: 1 [2]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP www.mergimtari.ch ©2015
  Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2015, Simple Machines
  XHTML 1.0! CSS!

  MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.01765 sekonda me 13 veprime