Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Prill 23, 2021, 10:52:50 PD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1]   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: Ganimete Musliu, si s’tė vjen turp ta ofendosh vajzėn 7 vjeēare tė Albinit?!  (Lexuar 87 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Deēani
Administrator
*
Prill 23, 2021, 10:52:50 PD

Popullariteti: 30
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Mashkull
Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Sot nė 10:43:50 PD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5711

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « : Mars 28, 2021, 11:00:47 PD »

  Ganimete Musliu, si s’tė vjen turp ta ofendosh vajzėn 7 vjeēare tė Albinit?!
  NGA FATON MEHMETI MĖ 28 MARS 2021 NĖ ORA: 09:28              Gjithnjė kam pasur bindjen se vetėm femrat mund ta ēojnė pėrpara Kosovėn, vetėm ato janė tė denja pėr tė qenė prijėse tė proceseve politike nė Kosovė. Pavarėsisht se ka ndonjė politikane qė bėn pėrjashtim, qėndrimi dhe besimi ndaj femrave nė politikė nuk mungojnė.
              Fatkeqėsisht kemi edhe tė atilla qė tė bėjnė tė mbash kokėn mė duar, me veprimet e tyre tė shėmtuara, tė gėrditshme qė shfaqin anėn e errėt tė femrės, mbi tė gjitha tė njeriut. E tillė ėshtė deputetja e PDK Ganime Musliu. Ganja siē e thėrrasin ndryshe, shpėrfaq anėn mė tė errėt tė femrės, tė njė injoranteje, tė njė tė paditure qė nuk i gjendet soji. Nuk mund tė kuptoj se si dikush e voton atė pėr deputete, a thua ēfarė niveli inteligjence kanė ata qė e votojnė njė femėr tė pavlerė, injorante dhe mbi tė gjitha tė gėrditshme. Ganja tė bėn qė edhe femrėn mos ta duash, qė ėshtė krijesa mė e bukur qė ekziston. Fatkeqėsisht, Ganja ėshtė deputete, eu mjerė Kosova ēfarė deputete ka. Ganja, e cila ėshtė fatkeqėsi pėr politikė shqiptare nė Kosovė, sė fundmi preku nė familje kryeministrin Albin Kurti. Ka mijėra mėnyra, forma pėr tė qenė kritik ndaj dikujt, nė kėtė rast tė Albinit, tė kritikosh brenda normave tė lejuara politike.
              Derisa e kritikon tjetrin pėr mendime politike, pėr vendime po ashtu politike ėshtė krejtėsisht normale dhe njerėzore, mirėpo ta kritikosh dike nė familje, nė moral dhe dinjitet kjo ėshtė poshtėrsi, qė vetėm njė njeri pa dinjitet mund ta bėjė. Tė prekėsh tė tjetrin nė familje, nė kėtė rast nė vajzėn e vogėl, vetėm se tjetrin se nga “ta kapėsh” dėshmon mė sė miri superioritetin e tjetrit ndaj teje. Mos reagimi i Albinit ndaj fyerjeve tė Ganės ndaj familjes sė tij dėshmoi mė sė miri nivelin, edukatėn, moralin qė tjetri ka edhe kur e godet nėn brez.
              Mė e turpshme akoma mė shumė ėshtė fakti se askush nga PDK nuk u distancua nga ofendimet, nga gjuha e Ganimete Musliut, pėr tė shpėrfaqur mungesėn etikės njerėzore. Nuk mė befasojnė kėto veprimet nga Ganja, as nga PDK,tashmė e kanė dėshmuar veten pėr nivelin e tyre, tanimė e kanė dėshmuar se pushteti, paraja pėr ta ėshtė ēdo gjė. Tanimė qė janė nė opozitė janė nė gjendje tė bėjnė ēdo gjė pėr tė sulmuar tjetrin. Nuk iu ka faj Albini, aq mė tepėr njė engjėll i vogėl si vajza e saj qė e kanė humbur pushtetin.
              Tė kujtojnė pak pėr dėmet qė i kanė bėrė vendit, pėr hajninė e madhe, tė cilat quan tek ndėshkimi qė iu dha populli me 14 shkurt. PDK dhe Ganja dėshmuan edhe njė herė sė pėr ta pushteti ėshtė ēdo gjė. Kjo marrėzi e tyre, ėshtė njė satisfaksion akoma mė i madh pėr popullin pėr tė kujtuar se sa mirė kanė vepruar me 14 shkurt. Asgjė nuk do tė jetė 14 shkurti, ēfarė do tė jetė nė zgjedhjet e ardhshme. Ganja, dhe tipat si ajo, janė fatkeqėsi pėr familjen, shoqėrinė, dhe pėr popullin kur marrin pėrgjegjėsi pėr tė pėrfaqėsuar. Njeriu i lig fyen tjetrin nė familje, kjo nuk ėshtė politikė, kjo ėshtė idiotėsi....
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Faqe: [1]   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.037 sekonda me 18 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.31638 sekonda me 28 query