Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
MKP Lajme

mergimtari.ch Lajme   

Lajmet
  Kategoria Lajmi i fundit Data
OPINIONE Letėr publike Patriarkut Irinej dhe Igumenit Sava Janjiq 20 Gus 2020 61
INTERVISTA A e shkeli presidenti Thaēi Kushtetutėn? Kjo ėshtė pėrgjigja e Enver Hasanit! 23 Pri 2020 2
AKTUALE Intervista e fundit e Bardhyl Ajetit ishte shkak i vrasjes sė tij: Sylejman Selimi ia zbuloj tė bėmat e ‘komandantėve’ tė luftės 02 Kor 2020 14
POLITIKA Skenari qė mund tė vijė: Kėshtu Thaēi mund ta rrėzojė Qeverinė Hoti, ja kush i ndihmon 26 Kor 2020 8
Lajme Nga Kosova Krasta, Hashim Thaēit: Jeni nė gjendje tė flisni shumė dhe tė mos thoni asgjė, ja si reagon presidenti 08 Shk 2020 33
Lajme Nga Bota Lavrov koordinohet me Serbinė para takimit nė Uashington 18 Qer 2020 12
Komente Dhe Analiza DIMRI I PARĖ AMERIKAN PA ... 18 Nen 2018 10
Risi nė Mergimtari.ch Ēka je frustruar Milaim Rrenci? Unė nuk thash se dy vrasėsit qė kanė qenė me ty e kanė vra Ahmet Krasniqin 17 Maj 2020 18


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.14696 sekonda me 36 veprime