Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeLajme Nga Bota   
Skandal: Churkin provon ta ndalė fjalimin e Hoxhajt, por dėshton

I padurueshėm dhe skandaloz ambasadori rus nė OKB, ...


Nga Albin, Premte, 16 Shtator 2011 07:49, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Nenad Canak: Serbia udhėhiqet nga mitomanėt dhe kuazipatriotėt

Kryetari i Ligës Socialdemorate të Vojvo ...


Nga Albin, Martė, 16 Gusht 2011 17:52, Komentet(0), Lexo tė gjithė
2 Faqe 1 2 


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.13705 sekonda me 32 veprime