Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeLajme Nga Kosova   
Krasta, Hashim Thaēit: Jeni nė gjendje tė flisni shumė dhe tė mos thoni asgjė, ja si reagon presidenti

Krasta, Hashim Thaçit: Jeni në gjendje ...


Nga Deēani, Shtunė, 08 Shkurt 2020 10:14, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Osmani: Marrėveshja me Serbinė duhet ta ketė bekimin e SHBA-sė

Vjosa Osmani gjatë intervistës dhën ...


Nga Deēani, Martė, 22 Tetor 2019 14:41, Komentet(0), Lexo tė gjithė
I dekni kapet prej fijes t'kashtės

I dekni kapet prej fijes t'kashtës Nga: PDK ...


Nga Deēani, Shtunė, 19 Tetor 2019 08:41, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Koalicioni midis LVV dhe LDK ngrehe e mos kėput?!

Koalicioni midis LVV dhe LDK ngrehe e mos këp ...


Nga Deēani, Shtunė, 19 Tetor 2019 08:37, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Flet publicisti i njohur: Ja kush e krijoi Ushtrinė Ēlirimitare tė Kosovės

Flet publicisti i njohur: Ja kush e krijoi Ushtrin ...


Nga Deēani, Shtunė, 19 Tetor 2019 08:28, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Shteti nuk forcohet duke ikur, as duke u tėrhequr nga sfidat.!

[b]Ish agjenti i SHIK-ut i kundėrpėrgjigjet ashpėr ...


Nga Admin, Mėrkur, 10 Prill 2019 17:10, Komentet(1), Lexo tė gjithė
Kadri Veseli na e “nguli”,

[B]Ramush Haradinaj thot se: Kadri Veseli na e “n ...


Nga Deēani, Enjte, 22 Shkurt 2018 18:40, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Trojka qė po e shkatėrron Kosovėn’

[IMG]http://oobir.xyz/wp-content/uploads/2018/02/ ...


Nga Deēani, Enjte, 22 Shkurt 2018 18:36, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Vrasėsi i dy policėve Sebahate Tolajt e Isuf Haklajt, ish truprojė e Ramush Haradinajt

Vrasėsi i dy policėve Sebahate Tolajt e Isuf Hakla ...


Nga Deēani, Enjte, 24 Nėntor 2016 16:39, Komentet(0), Lexo tė gjithė
I tėrbuari fyen tė gjithė partnerėt

Hashim Thaçi ka qejf ta sundojë Kosov ...


Nga Albin, Diele, 14 Shtator 2014 15:57, Komentet(0), Lexo tė gjithė
4 Faqe 1 2 3 4 


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03056 sekonda me 49 veprime