Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeKomente Dhe Analiza   
DIMRI I PARĖ AMERIKAN PA ...

DIMRI I PARĖ AMERIKAN PA MID’HAT FRASHĖRIN TONĖ TĖ ...


Nga Deēani, Diele, 18 Nėntor 2018 08:38, Komentet(0), Lexo tė gjithė
BAJRAM CURRI SHTYLL’ E NACIONALIZMIT

[IMG]http://www.njekomb.com/wp-content/uploads/201 ...


Nga Deēani, Premte, 16 Nėntor 2018 18:05, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Posselt: Turqia tė mos pėrzihet nė librat shkollor tė Kosovės

Një deputet gjerman i Parlamentit Evropian t ...


Nga Albin, Premte, 29 Mars 2013 06:53, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Shtegtime poetike nėpėr Evropė

          ...


Nga Albin, Premte, 23 Nėntor 2012 07:29, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Flamuri nė dorėn e Ramės, do tė ishte futur nė sepete

  Janë ditë mjaft interesante k&eu ...


Nga Albin, Premte, 23 Nėntor 2012 07:22, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Serbėt i pėrdorėn shqiptarėt pėr eksperimente radioaktive, kufomat ua asgjėsonin

Serbët i përdorën shqiptarët p ...


Nga Albin, Premte, 25 Maj 2012 21:32, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Rrėfim i jashtzakonshėm i Jurisevici-it pėr Kosovėn

Pėr autorin: Craig Jurisevic ka lindur nė Adelaide ...


Nga Albin, Diele, 29 Janar 2012 09:54, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Thaēi:VV-ja rrugaēe, AAK-ja humbėse

Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ...


Nga Albin, Shtunė, 17 Dhjetor 2011 08:49, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Albin Kurti letėr ambasadorit tė Francės

Kreu i Lėvizjes Vetėvendosje Albin Kurti, i ka dėr ...


Nga Albin, Mėrkur, 26 Tetor 2011 19:45, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Thaēi u takua dy herė me Tadiqin

              ...


Nga Albin, Mėrkur, 07 Shtator 2011 19:44, Komentet(0), Lexo tė gjithė


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02362 sekonda me 49 veprime