Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeOPINIONE   
Hargalisja e Hagės dhe ambasadorėt e vendit tė Ramė-agės

Ylli Mece       &nb ...


Nga Deēani, Mėrkur, 01 Korrik 2020 19:50, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Zajednica, Demarkacioni, korigjimi i kufijve, akuzat e Speciales dhe Presidenti Thaēi

Skënder Sadri Kapiti       & ...


Nga Deēani, Martė, 30 Qershor 2020 16:43, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Gjykata Speciale nuk piku nga qielli, por nga votat e deputetėve tė PDK-sė dhe LDK-sė

Hysni Gashi           & ...


Nga Deēani, Martė, 30 Qershor 2020 16:32, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Gjykata Speciale nuk cėnoi tė drejtėn e Hashim Thaēit, ajo mbrojti territorin e Kosovės!

...


Nga Deēani, Enjte, 25 Qershor 2020 12:32, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Heqja e reciprocitetit ndaj Serbisė, Kosovėn nga shteti sovran dhe i pavarur e ka kthyer nė Krahinė autonome..!?

...


Nga Deēani, Diele, 07 Qershor 2020 19:25, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Qeveria M..tafa, Horordinaj, Ēeliku!

Haradinaj, Mustafa, Limaj Duke analizuar kët ...


Nga Deēani, Diele, 07 Qershor 2020 19:04, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Temėn Urime festėn e heqjes sė reciprocitetit ndaj Serbisė Druzhe Iso

Temën Urime festën e heqjes së ...


Nga Deēani, Diele, 07 Qershor 2020 12:13, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Presidenti i Kosovės ia doli - e bėri vendin me qeveri tė ‘Listės Srpska’!

Kim Mehmeti           & ...


Nga Deēani, Shtunė, 06 Qershor 2020 19:22, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Urime festėn e heqjes sė reciprocitetit ndaj Serbisė Druzhe Iso

Ejup Berisha           ...


Nga Deēani, Shtunė, 06 Qershor 2020 18:50, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Kosova me fotografi qė prodhon shumė tradhti

Elida Buçpapaj, Ilustrim Ju lumtë El ...


Nga Deēani, Premte, 05 Qershor 2020 10:57, Komentet(0), Lexo tė gjithė
6 Faqe 1 2 3 4 5 ... E Fundit »


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03316 sekonda me 49 veprime