Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeINTERVISTA   
A e shkeli presidenti Thaēi Kushtetutėn? Kjo ėshtė pėrgjigja e Enver Hasanit!

A e shkeli presidenti Thaçi Kushtetutë ...


Nga Deēani, Enjte, 23 Prill 2020 11:37, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Klikat kriminale nuk dorėzohen lehtė, por ata duhet tė largohen nga pushteti...

  Nga Historiani dhe shkrimtari Jusuf B ...


Nga Deēani, Mėrkur, 27 Nėntor 2019 21:40, Komentet(0), Lexo tė gjithė


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.14635 sekonda me 41 veprime