Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeAKTUALE   
Kimete Berisha i kundėrpėrgjigjet Hashim Thaēit pėr Albin Kurtin

Kimete Berisha i kundërpërgjigjet Hashim ...


Nga Deēani, Mėrkur, 21 Tetor 2020 09:03, Komentet(0), Lexo tė gjithė
11 herė u ther me thikė/ Zbulohen informacione tė padėgjuar mė parė pėr Dino Asanaj, ja milionat qė kishte dhe me cilėt politikanė kishte biznese?

Dino Asanaj Emri i Dino Asanaj do të mbah ...


Nga Deēani, Martė, 20 Tetor 2020 15:50, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Intervista e fundit e Bardhyl Ajetit ishte shkak i vrasjes sė tij: Sylejman Selimi ia zbuloj tė bėmat e ‘komandantėve’ tė luftės

Intervista e fundit e Bardhyl Ajetit ishte shkak i ...


Nga Deēani, Enjte, 02 Korrik 2020 17:20, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Publikon listėn e deputetėve tė cilėt e votuan Gjykatėn Speciale, ish deputeti i VV-sė me akuza tė rėnda ndaj Thaēit, Veselit e Mustafės

Postimi i plotë: ...


Nga Deēani, Mėrkur, 01 Korrik 2020 16:59, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Gruaja e Komandant Bjeshkės1 del publikisht nė pėrkrahje tė Kurtit, ja ēka thotė pėr Haradinajn

Gruaja e Komandant Bjeshkës1 del publikisht n ...


Nga Deēani, Enjte, 07 Maj 2020 08:54, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Ish bashkėpunėtori i Rugovės: Avdullah Hoti po gėnjen, ai ishte pjesė e partisė sė Bukoshit dhe e shante Rugovėn

Ish bashkëpunëtori i Rugovës: Avdul ...


Nga Deēani, Premte, 01 Maj 2020 12:23, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Loshi “nxehet” me Mustafėn e Hotin, kėrkon pėrjashtimin e kryetarit tė LDK-sė nga Akademia e Shkencave

  Loshi “nxehet” me Mustafën ...


Nga Deēani, Premte, 01 Maj 2020 12:13, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Veseli: Presidentin s’ka mund ta ndalė Serbia e lėre mė Sveēla

Veseli: Presidentin s’ka mund ta ndalë ...


Nga Deēani, Enjte, 30 Prill 2020 20:07, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Lamtumir Ramush nė luftēn e radhės, “mirėserdhe” nė betejėn e re!

Lamtumir Ramush në luftēn e radh& ...


Nga Deēani, Martė, 24 Mars 2020 10:00, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Mjeku i UĒK-sė shpėrthen ndaj akademikėve tė LDK-sė, e quan ahmak e tromak Veliun

Mjeku i UÇK-së shpërthen ndaj aka ...


Nga Deēani, Shtunė, 21 Mars 2020 18:33, Komentet(0), Lexo tė gjithė
2 Faqe 1 2 


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.16687 sekonda me 51 veprime