Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmePOLITIKA   
Pse do tė votoja kundėr Isa Mustafės dhe pro Vjosa Osmanit?!

Pse do të votoja kundër Isa Mustafë ...


Nga Deēani, Enjte, 25 Qershor 2020 16:37, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Deklarata nervoze e Vulinit zbuloi aleatėt e Beogradit qė rrėzuan Qeverinė Kurti

Albin Kurti Republika e Kosovës vazhdon t&e ...


Nga Deēani, Mėrkur, 27 Maj 2020 08:27, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Edhe po t’i ketė 77 gjykatės nė Kushtetuese, dekreti i Presidentit duhet tė shpallet antikushtetues

Tomë Gashi reagon ndaj Hashim Thaçit: ...


Nga Deēani, Hėnė, 25 Maj 2020 16:21, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Superkriminelėt e Baton Haxhiut!

Superkriminelët e Baton Haxhiut! Nehat Shaqi ...


Nga Deēani, Martė, 05 Maj 2020 13:33, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Zbulohet se nga kush morėn urdhėr Mustafa dhe Haradinaj pėr ta refuzuar thirrjen e Kurtit pėr tryezen e diskutimit

Zbulohet se nga kush morën urdhër Mustaf ...


Nga Deēani, Martė, 21 Prill 2020 16:35, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Zbulime tronditėse, ja kush e bėri ndarjen e vėllezėrve Jashari, pėrkatėsisht, tė Hamzės nga Ademi – ky ishte skenari i errėt i ‘Rognerit’

Zbulime tronditëse, ja kush e bëri ndarj ...


Nga Deēani, Shtunė, 07 Mars 2020 19:35, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Shkrimtari serb publikisht i kėrkon Kurtit: Zoti kryeministėr, padite Serbinė - jeni vonuar shumė

Shkrimtari serb publikisht i kërkon Kurtit: Z ...


Nga Deēani, Diele, 16 Shkurt 2020 20:23, Komentet(0), Lexo tė gjithė


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.19344 sekonda me 46 veprime