Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeRisi nė Mergimtari.chNervozohet ambasadori rus nė Beograd: A ka serbė kėtu?   
Nervozohet ambasadori rus nė Beograd: A ka serbė kėtu?

Nė njė diskutim lidhur me ēėshtje tė sigurisė, qė u mbahet nė Beograd, duke shprehur pakėnaqėsinė e tij, ambasadori rus Konuzin iu drejtua tė pranishmėve “A thua nuk ka serbė nė kėtė sallė?”.

Mediat serbe raportojnė se bėhet fjalė pėr njė paraqitje “emotive”, dhe me “ton tė ngritur”.
Ne diskutimin ku morėn pjesė, pėrveē presidentit serb Tadiq, edhe ministra tė jashtėm tė disa vendeve evropiane, ekspertė pėr politikė tė jashtme dhe gazetarė, ambasadori rus nė Beograd, Aleksandėr Konuzin, akuzoi NATO-n dhe KFOR-in se po shkelin rezolutėn 1244, duke lejuar qė ushtarė dhe doganierė tė Kosovės tė vendosen ne kufi tė Serbisė - raporton b92.Nga Albin, Premte, 16 Shtator 2011 08:25, Komentet(0)
Komentet


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.12595 sekonda me 39 veprime