Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeOPINIONEAlarmante: Kosova e xhipave nė ilegalitet - Provojne ta bėjnė njė Qeveri Kaqake!   
Alarmante: Kosova e xhipave nė ilegalitet - Provojne ta bėjnė njė Qeveri Kaqake!

Alarmante: Kosova e xhipave në ilegalitet - Provojne ta bëjnë një Qeveri Kaqake!


Nga: Nefail MALIQI Më: 30 prill 2020 Në ora: 20:40


 Nefail MALIQI
Kjo eshte nje loje e Thacit-Mustafa ne stilin ja hunin ja tirqit per ta bere nje qeveri ilegale koform dallavereve dhe per hater te dy nenshkrimeve (Vucic-Thaci) per arritjen e nje marreveshje misterioze qe parashef ndarjen e Kosoven, te cilet mund ta fusin vendit ne lufte civile, qe asnje shqiptar nuk do ta deshironte!-Ilegalisht ne kohe pandemie duke thyer rregullat nderkombetare permes nje mocioni (sipas skenariti Thaqi-Mustafa) rrezohet qeveria e Kurtit


-Ilegalisht Isa Mustafa nje komunist jugosllav me vota te Vjosa Osmanit e «ben» e n’pike dites «kryeminister» nxenesin e tij te urte dhe te degjueshem


-Ilegalisht vazhdon skenari Thaqi-Mustafa per te votuar nje Qeveri me serbeve ashkali ne diten e shtune, ne dite feste dhe vikendi, kur as kuvendi dhe asnje institucion ne bote nuk punojne perveq hajduteve dhe krimineleve...


Nga Deēani, Shtunė, 02 Maj 2020 20:11, Komentet(0)
Komentet


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.12812 sekonda me 30 veprime