Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeRisi nė Mergimtari.chVeshjet mė skandaloze tė 2012-s nga VIP-at   
Veshjet mė skandaloze tė 2012-s nga VIP-at

Wipa-t


 


Ata janë njerëzit më të famshëm në botë dhe natyrisht që të gjithë i kanë sytë mbi ta për çdo gjë, duke nisur që nga veshja. Por, VIP-at jo gjithmonë vishen në mënyrën më të mirë të mundshme, pasi shpesh herë gabojnë. Më poshtë janë disa prej veshjeve më skandaloze për këtë vit.
Nga Albin, Martė, 11 Dhjetor 2012 16:48, Komentet(0)
Komentet


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.11445 sekonda me 39 veprime