Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeLajme Nga KosovaShteti nuk forcohet duke ikur, as duke u tėrhequr nga sfidat.!   
Shteti nuk forcohet duke ikur, as duke u tėrhequr nga sfidat.!

[b]Ish agjenti i SHIK-ut i kundėrpėrgjigjet ashpėr Kadri Veselit

Ish agjenti i SHIK-ut, Naim Miftari, pėrmes njė postimi nė facebook i ėshtė kundėrpėrgjigjur deklaratave tė fundit tė Kadri Veselit, i cili tha se shteti nuk forcohet duke ikur, as duke u tėrhequr nga sfidat [/b]
Miftari, ia ka pėrmendur Veselit punėsimet familjare, duke mos pėrjashtuar edhe dashnoret.

Postimi i plotė:

Kadi Veseli: Shteti nuk forcohet duke ikur, as duke u tėrhequr nga sfidat!

……….

Ma mirė shuj Kadri burri e mos fol fare. Tregona ju pra si mbahet dhe forcohet shteti, ndoshta duke vjedhur e duke u bėrė brenda natės pronar i shtėpive milionėshe tė ish gjeneralėve serb, apo duke ja falur pasurinė e Kosovės vetes dhe dostave apo duke shkatėrruar fabrika e xeherore, mihje, male, lumej, aeroport, fusha, elektrana, duke shkatėrruar, arsimin, shėndetėsinė, policinė, drejtėsinė, inteligjencėn, ushtrinė, PTK-nė, apo ndoshta shteti forcohet duke izoluar, etiketuar, dėnuar e duke vrarė nacionalista luftėtar shqiptar, apo ndoshta shteti forcohet me 40.000 veteranė tė rrejshėm me mijėra dashnore me daj, teze, kushėri, baxhanaka, baballaka, servila… etj, etj nėse forcohet shteti dhe mbahet kėshtu ne sot do duhej tė ishim si Amerika e fortė.

Ju e Kadrijat, Hashimat, Ademat, Samijat….. tjerė e keni vrarė dhe po e vrisni dita ditės ardhmėrinė e popullit tonė dhe tė shtetit tonė prandaj shijoje jetėn e luksit por sė pakut heshtni mos na shitni Utopi pėrralla dhe po….tė ftohta.Nga Admin, Mėrkur, 10 Prill 2019 17:10, Komentet(1)
Komentet
Deēani
18 Sht 2019
Tash po bahet kryeministėr hahaahahaha


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02558 sekonda me 30 veprime