Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

mergimtari.ch LajmeOPINIONEI ēmendi   
I ēmendi

 


I çmendi


Nga: Kimete Berisha Më: 27 shkurt 2020 Në ora: 21:12Kimete Berisha
I çmendi.


Allah-allah, sonte në 'Natën e Dëshirave' (në natën e Regaip Kandilit) gruaja shtrufullog m'i thënë mashkullit 'zogëz'. Donika?
Albini qenka 'zogëz' 😂. Demek seksi.
Zogëz i thotë burri-vajzës kur do t'i vardiset...e jo gruaja - burrit të huaj...mo' Zo më keq.  

Se, zogëz 'të keqe' nuk ka, zogëza u thonë çikave 'të lezetçme e të mira' veç pse janë të reja.Shoh shumë shumë, jashtë normales shumë sulme të portaleve ndaj Kryeministrit Kurti.


Lexojmë në pafundësi lajme të rreme, ku një portal ka arritur t'i fus 'burimet' e tij të fshehta edhe në kabinetin e Trumpit, në NATO, në NASA, Pentagon, në WC-në e Grenelllit dhe në Ambasadën Amerikane në Pr.


Lajmet po thyhen njëra pas tjetrës si enët e Dodonës.


Rrena të shkruara keq, pa stil dhe pa sharm.


Albini po i bën nervoz. Shumë shumë nervoz.
E vetë po rrin i qetë.
Se më së shumti i plas njerëzit me qetësi dhe me lumturi.
Bile buzëqeshja është postbllok për dushmanët.


   

Qetësohuni.


Me njerëz të vjetër nuk ka rezultate të reja, prandaj ka ardhur koha për ndryshime.


Ramushi e quan Amerikën-Rusi.
Por Rusia nuk ka kërkuar heqjen e taksës, po Amerika, ndërsa Kadri Veseli i kapitulluar e shpall veten ideator të taksës dhe ideator të heqjes së taksës.


Shohim se disa po çmenden.
Hyp se t'vrava-zhdryp se t'vrava.


   

Sa shumë sharlatanë e injorantë paskemi ne, sot po e shoh.
Prej mendjes së madhe, deri sot nuk ju kam parë.


P.S. Sonte në Natën e Dëshirave dhe Pendesës, mos flini gjithë natën, po lutuni për lumturi dhe pendohuni për mëkate.
Mjafton të pendoheni, dhe sipas 'legjendës' mëkatet-falen n'alla minutë.
Unë besoj.
 


 


 
Nga Deēani, Shtunė, 29 Shkurt 2020 12:47, Komentet(0)
Komentet


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.36842 sekonda me 30 veprime