Shenimi i Fundit - padukshem
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.

LIBRI I VIZITORVE

Shiko Librin e Vizitorėve | Hyrja nė Librin e Vizitorėve

Numri i shėnimeve: 101 Numri i faqeve: 11
1 2 3 4 5 6  |  Tjetri >  |  I Fundit >>

Dėrguar nga Komenti:
Emri: Admin
E-maili: Kontakt


Postim privat. Kliko pėr ta shikuar.

 
Added: September 19, 2019 Delete this entry  Reply to entry  View IP address  
Dėrguar nga Komenti:
Emri: Deēani
Nga: Luzern
E-maili: Kontakt
Edhe ky vit le tė jetė vit i gėzimeve tuaja dhe i tė gjitha dėshirave tuaja tė plotėsuara ēka nė 2015 nuk keni mundur ti realizoni.
 
Added: January 14, 2016 Delete this entry  Reply to entry  View IP address  
Dėrguar nga Komenti:
Emri: Admin
Nga: Zvicėr
E-maili: Kontakt
mirė se vini nė librin e vizitorėve nė mergimtari.ch
 
Added: January 11, 2016 Delete this entry  Reply to entry  View IP address  
Dėrguar nga Komenti:
Emri: Albin
Nga: Luzern
E-maili: Kontakt
Ndaloni kėtu pėr tė thėn njė pėlqim, njė urim apo njė sygjerim!

Admin reply: shėno njė mbres njė Kujtim APO njė pėrshėndetje tuajen kujdo qoftė
 
Added: February 4, 2015 Delete this entry  Reply to entry  View IP address  
Dėrguar nga Komenti:
Emri: Albin
Nga: Luzern
E-maili: Kontakt
Pėr tė gjithė vizitorėt e kėtij libri:
GĖZUAR VITI 2014!
 
Added: January 6, 2014 Delete this entry  Reply to entry  View IP address  
Dėrguar nga Komenti:
Emri: Albin
E-maili: Kontakt
Pėrshėndetje vizitor
Nėse kaloni kėndej mos harroni qė tė leni njė shėnim tuajin si Kujtim APO edhe si ndonjė brengė tuajen, vėrejtje APO sygjerim tuajin pėr ne qė tė mund tė pėrmirėsohemi ashtu siq ju keni menduar.
Faleminderit
 
Added: September 16, 2013 Delete this entry  Reply to entry  View IP address  
Dėrguar nga Komenti:
Emri: IPRjAiEIGVGA
Nga: cvXbflBitWNYhOi
E-maili: Kontakt
Your site is very beautiful. Thanks.
 
Added: March 25, 2013 Delete this entry  Reply to entry  View IP address  
Dėrguar nga Komenti:
Emri: Albin
Nga: Decan
E-maili: Kontakt
Pershendes te gjithe anetaret e forumit duke u uruar pushime te kendshme.
 
Added: August 11, 2012 Delete this entry  Reply to entry  View IP address  
Dėrguar nga Komenti:
Emri: Albin
Nga: Luzern
E-maili: Kontakt
Pėrshėndes dhe roj Viin e ri 2012 tė gjithė anėtarėve tė ketij komuniteti qė gjat gjithė kohės ishin nė mesin tonė duke ndar mendimin e tyre dhe duke dhėnė kontribut nė dukjen sa mė tė mirė tė forumit, dhe duke i dhėnė ngjyrėn mė tė hijshme me temat shumė serioze dhe mjaft tė vizituara nga vizitoret e ndryshėm.
 
Added: December 31, 2011 Delete this entry  Reply to entry  View IP address  
Dėrguar nga Komenti:
Emri: Albin
Nga: Luzern
E-maili: Kontakt
Urime Kurban Bajrami tė gjithė besimtarėve musliman kudo qė janė. Paqja dhe dashurija qofshin gjithmonė nė famijet tuaja!
 
Added: November 6, 2011 Delete this entry  Reply to entry  View IP address  

1 2 3 4 5 6  |  Tjetri >  |  I Fundit >>

Ported to MKPortal module by elwizard v 1.0 ©2003-2008 mkportal.it

Powered by PHP guestbook 1.6 from PHPJunkyard - Free PHP scripts

Guestbook SPAM? Stop it!MKPortal ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.13622 sekonda me 37 veprime