Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet
Attenzione: Non è stato possibile trovare il file javascript del blocco.Alcune funzioni potrebbero essere disabilitate.
“Shteti mori dy goditje tė rėnda”/ Analisti nga Amerika ‘godet’ Ramushin, ia pėrmend kėto afera
“Shteti mori dy goditje tė rėnda”/ Analisti nga Amerika ‘godet’ Ramushin, ia pėrmend kėto aferaNGA: N.SH. MĖ: 5 TETOR 2021 NĖ ORA: 09:17Ramush Haradinaj Lideri i AAK-s ...
Akuzat “bombė” tė Halil Gecit nė drejtim tė Thaēit
Akuzat “bombė” tė Halil Gecit nė drejtim tė Thaēit dhe SHIK-ut: Tregon ēfarė ‘zbuluan’ amerikanėt dhe pse u burgos “Gjarpri” nė HagėHALIL GECI Veprimtari i LDK-sė, Halil Gec ...
“Serbėt janė popull i urrejtjes, ata po sillen si qentė”
“Serbėt janė popull i urrejtjes, ata po sillen si qentė”, deklarata e ish admiralit kroat “ēmend” SerbinėNGA: F.B MĖ: 9 SHTATOR 2021 NĖ ORA: 10:09Davor Domazet LoshoGazeta serbe “Inform ...
“Gjuetia e peshqve tė mėdhenj
NGA: A.MORINA MË: 3 SHTATOR 2021 NË ORA: 23:01Ramush HaradinajKreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ditët e fundit iu ...
Tempo (1942) / Ja pėrse shqiptarėt e Kosovės janė autoktonė – Shpjegimi i gjuhėtarit italian
Nga Aurenc Bebja*, Francë – 3 Maj 2021 “Tempo” ka botuar, me 30 prill 1942, në faqet 20-21, shkrimin e gjuhëtarit italian Carlo Tagliavini mbi orig ...
I kaploi paniku i dashurisė!
I kaploi paniku i dashurisė!Nga: Kimete Berishamergimtari.chVeē ēka s’e kanė thirr nė Hagė Ed ...
Ligji mbi humorin
Ligji mbi humorin!Nga: Kimete Berisha1.Qysh e bleve kėtė shpi?- Vllaznia ma kanė ble.Ku i ke vllaznit?- N'Gjermani, n'Zvicėr, n'Sicili, n'Suedi, n'Amerikė, n'Francė, n'Angli...E kerrin ...
Analisti nga Gjermania fletė pėr Gėrvallėn
Analisti nga Gjermania flet pėr Gėrvallen, e krahason me guximin e Rugovės, ka kėto fjalė pėr opozitėnNGA: M.H. MĖ: 17 PRILL 2021 NĖ ORA: 21:03Ministrja e Punėve tė Jashtme, Donika Gėrv ...
Fjalimi i Donika Gėrvallės nė KS tė KB
Fjalimi i plotė i Ministres sė Punėve tė Jashtme dhe Diasporės, znj. Donika Gėrvalla, nė mbledhjen e 13 Prillit tė Kėshillit tė Sigurimit tė Kombeve tė Bashkuara :I nderuar, z. Presiden ...
Derisa nė Koshare luftonin komandantėt e vėrtetė, disa nė “Rogner” “bėnin qejf”
NGA FATON MEHMETI MË 9 PRILL 2021 NË ORA: 17:17Komandantët e Rognerit ...
 
Postimet e fundit nga Forumi
DYZETĖ VJET ME...
Nga: Deēani
me: Mėrkurrė, 22 Dhjetor 2021 12:11
DYZETĖ VJET ME...
Nga: Deēani
me: Premte, 10 Dhjetor 2021 10:21
Shprehni gjend...
Nga: Albin
me: Diele, 05 Dhjetor 2021 13:48
Shprehni gjend...
Nga: Pranvera
me: Hėnė, 29 Nėntor 2021 12:09
Fjalė-Zingjir
Nga: Pranvera
me: Hėnė, 29 Nėntor 2021 12:05
 
Foto Rasti
 
SHKARKIMET
Emri Shikime Shkarkuar Madhėsia Votuar mė sė shumti Pėrshkrimi
VJERSHA TĖ ZGJEDHURA... 515 0 381.18 Kb 5 NDRE MJEDA

VJERSHA TE Z...
Rrėfimet nga lufta..... 563 4 560.33 Kb 5 Rrėfimet nga lufta...edhe ne dėshmo...
KĖTU JAM QE SOT E M... 604 4 149.49 Kb 5 LEBIT MURTISHI

KĖTU JAM ...
LAHUTA E MALSISĖ 512 10 751.38 Kb 5 ODHISE GRILLO

LAHUTA E M...
PRANVERA E LIBRAVE 453 49 1.88 Mb 5 TEKI DERVISHI

PRANVERA E...
SHPRISHJA E TERRIT 322 3 896.75 Kb 5 HAJDIN ABAZI


SHPR...
PĖRRALLA POPULLORE M... 493 10 2.96 Mb 5 BEDRI DEDJA


PĖRRA...
HAJRIA 337 11 893.72 Kb 5 Gjergj Fishta


Hajr...
NITA 450 14 1.72 Mb 5 JOSIP RELA

NITA - DRAMĖ
SIKUR TĖ ISHA DJALĖ 396 4 991.23 Kb 5 HAKI STĖRMILLI


SI...
Nr.Kategorisė Total Files Total Shkarkime Top Autor Madhėsia totale e Dėrgimit Popullariteti
6 25 326  Deēani  1.96 Gb  LAHUTA E MALCĢS
 
Komentet e Fundit
Shkarkimet Komenti Autori Data Totali i Komenteve
LAHUTA E MALSISĖ LAHUTA e Malsisė ng... 21 Mar 2021 1
LAHUTA E MALCĢS Prap edhe njėhere La... 04 Mar 2021 1
Galeria Komenti Autori Data Totali i Komenteve
Ujvarė Natyra ka bėrė shumė... Deēani 04 Mar 2021 1
Revista Jone Komenti Autori Data Totali i Komenteve
Asnje koment
 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.03071 sekonda me 44 query