Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Forum
Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD *
Mirė se vini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalėkalimin dhe kohėn e identifikimit
 
   Forumi   Ndihmė Chat Artikull Identifikohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1] 2   Shko Poshtė
  Printo  
Autor Temė: A jeni xheloz nė dashuri?  (Lexuar 10172 herė)
0 Anėtarė dhe 1 Vizitor po shikojnė kėtė temė.
Mergimtarja
Mergimtari.ch
*
Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD

Popullariteti: 3
Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

Gjinia: Femėr
Kosova Kosova

 • Data e Regjistrimit:Shtator 11, 2010, 02:35:30 MD
 • Identifikimi i fundit:Tetor 14, 2010, 03:05:00 MD
 • Vendndodhja: Gjakovė
  Postime: 3191

  ..............


  Email
  « : Shtator 21, 2010, 10:30:16 PD »

  Pershendetje!

  Po hap kete tem pasi jam shum kurioze te di se sa nga ju jan apo sjan xheloz ne dashuri?

  Personalisht JO nuk jam fare xheloze.
  Shum nga ju mund te mendojn pse?, mund te shprehen se nese kjo vajze apo ky djal sjan xheloz ateher tregon se nuk esht dashuri, perkundrazi ne qofte se ne kete dashuri ka dashuri te sinqert ateher nuk shikoj arsyen qe te jem/jesh xheloz/e.

  Nuk e di ky esht thjesht opinioni im qe ben pjes ne jeten time reale.
  Por ju jeni te mirpritur me pergjgije nga lloje te ndryshme.

  Respket nga une ~Mergimtarja~
  Identifikuar

  (Æ`v“Æ)
  `*.ø.*“
  ˙·٠•●♥ ƸӜƷ Mergimtarja ♥●•٠
  ♥♥
  (Æ v Æ)
  `·.ø.·“♥
  ø.·“ø.·“Ø) ø.·*Ø)
  (ø.·“ (ø.·“ .·“øø.·“Æ`·-> ♥ 
  Mergimtarja
  Mergimtari.ch
  *
  Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD

  Popullariteti: 3
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Kosova Kosova

 • Data e Regjistrimit:Shtator 11, 2010, 02:35:30 MD
 • Identifikimi i fundit:Tetor 14, 2010, 03:05:00 MD
 • Vendndodhja: Gjakovė
  Postime: 3191

  ..............


  Email
  « Pėrgjigju #1 : Shtator 21, 2010, 10:31:39 PD »

  jom habit e kom votu per Po  ahhahaa gabim se nuk jam gjelozee
  Identifikuar

  (Æ`v“Æ)
  `*.ø.*“
  ˙·٠•●♥ ƸӜƷ Mergimtarja ♥●•٠
  ♥♥
  (Æ v Æ)
  `·.ø.·“♥
  ø.·“ø.·“Ø) ø.·*Ø)
  (ø.·“ (ø.·“ .·“øø.·“Æ`·-> ♥ 
  Albin
  Administrator
  *
  Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD

  Popullariteti: 30
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Sot nė 10:48:05 PD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #2 : Shtator 21, 2010, 11:50:48 PD »

  jom habit e kom votu per Po  ahhahaa gabim se nuk jam gjelozee
  Hahaha ku dhemb dhembi edhe shkon gjuha... sna ke thanė tė drejten mergimtarja valla qenke gjeloze s epo shifet ne votė hahaha

  Unė jam gjeloz nė dashuri sepse  po nuk pati dashuria gjelozi ajo smund tė jetė dashuri e vėrtetė sepse unė mendoj ku ka dashuri ka edhe gjelozi dhe luftojnė sėbashku dhe i zgjasin jetėn asaj dashurie. Ndryshe ajo dashuri mund tė vdesė shpejtė.
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Mergimtarja
  Mergimtari.ch
  *
  Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD

  Popullariteti: 3
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Kosova Kosova

 • Data e Regjistrimit:Shtator 11, 2010, 02:35:30 MD
 • Identifikimi i fundit:Tetor 14, 2010, 03:05:00 MD
 • Vendndodhja: Gjakovė
  Postime: 3191

  ..............


  Email
  « Pėrgjigju #3 : Shtator 21, 2010, 12:49:54 MD »

  ahhaha nuk jam mar ahahhhaha
  Identifikuar

  (Æ`v“Æ)
  `*.ø.*“
  ˙·٠•●♥ ƸӜƷ Mergimtarja ♥●•٠
  ♥♥
  (Æ v Æ)
  `·.ø.·“♥
  ø.·“ø.·“Ø) ø.·*Ø)
  (ø.·“ (ø.·“ .·“øø.·“Æ`·-> ♥ 
  Besa
  Moderator
  *
  Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD

  Popullariteti: 14
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Maqedonia, Ish Republika Jugosllave Maqedonia, Ish Republika Jugosllave

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 11:21:30 PD
 • Identifikimi i fundit:Qershor 07, 2015, 10:45:08 MD
 • Vendndodhja: Iliridė
  Postime: 4581

  Tė pres aty ku zemra ime s'do tė vuaj mė!


  Email
  « Pėrgjigju #4 : Shtator 21, 2010, 12:53:40 MD »

  Mendoj se xhelozi eshte dicka e mire ne nje lidhje dashurie pasi personat tregojne interes per njeri-tjetrin me ane te xhelozize.
  Identifikuar

  Simapatia e vertete, e sinqert, pa kushte, eshte nje thesar i madh, me i madhi thesar qe mund te gjendet, kjo eshte dashuria
  Mergimtarja
  Mergimtari.ch
  *
  Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD

  Popullariteti: 3
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Kosova Kosova

 • Data e Regjistrimit:Shtator 11, 2010, 02:35:30 MD
 • Identifikimi i fundit:Tetor 14, 2010, 03:05:00 MD
 • Vendndodhja: Gjakovė
  Postime: 3191

  ..............


  Email
  « Pėrgjigju #5 : Shtator 21, 2010, 12:55:06 MD »

  Besa po me an te gjelozis mund te shkoj edhe deri te perfundimi i lidhjes,.....kuptohet 1 mas me pas gjelozi jo tej mase Cheesy
  Identifikuar

  (Æ`v“Æ)
  `*.ø.*“
  ˙·٠•●♥ ƸӜƷ Mergimtarja ♥●•٠
  ♥♥
  (Æ v Æ)
  `·.ø.·“♥
  ø.·“ø.·“Ø) ø.·*Ø)
  (ø.·“ (ø.·“ .·“øø.·“Æ`·-> ♥ 
  Zemra
  Mergimtari.ch
  *
  Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD

  Popullariteti: 17
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Gjermania Gjermania

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 11:25:00 PD
 • Identifikimi i fundit:Mars 15, 2016, 11:31:36 MD
 • Vendndodhja: Pranė shpirtit tėnd tė ėmbėl...
  Postime: 6166

  Nė Zemrėn time gjithmonė ty do t'kem!


  Email
  « Pėrgjigju #6 : Shtator 21, 2010, 02:07:54 MD »


  Pa xhelozi ska edhe dashuri, mendoj ne personin qe e dashurojm duhet te kemi xhelozi normal,,,,une per veti them se xhelozoj  Kiss
  Identifikuar

  Albin
  Administrator
  *
  Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD

  Popullariteti: 30
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Sot nė 10:48:05 PD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #7 : Shtator 21, 2010, 02:59:23 MD »

  Po mirė pasi shumica gjelozojm te dashurin apo tė dashuren  dhe ndodhė diqka qe ne nuk na pėlqen tek ai ose ajo; A jeni nė gjendje qė ta falni njė gabim tė tillė?
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Albin
  Administrator
  *
  Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD

  Popullariteti: 30
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Mashkull
  Zvicėrr Zvicėrr

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 10:01:59 PD
 • Identifikimi i fundit:Sot nė 10:48:05 PD
 • Vendndodhja: Luzern
  Postime: 5713

  Aty ku je ti, jam edhe unė!


  test test test
  WWW Email
  « Pėrgjigju #8 : Shtator 22, 2010, 06:47:45 PD »

  Po mirė pasi shumica gjelozojm te dashurin apo tė dashuren  dhe ndodhė diqka qe ne nuk na pėlqen tek ai ose ajo; A jeni nė gjendje qė ta falni njė gabim tė tillė?
  Unė dij tė falė por edhe atėhere kur se bėjė kėtė e bėjė nga inati qė mė bėhet mė i fort se sa ajo gjelozi qė ndjej pėr dike. Nuk e fali por gjithmonė e dua prap atė pėrson edhe pse i rrijė largė.
  Identifikuar

  Pėr ndonjė pyetje apo problem rreth forumit shkruaj nė forumin duke klikuar Kėtu

  __________________________________
  Leni kujtimet tė ecin nė rrugėn e tyre,
  se rėndė ėshtė kur kujtimi tė len
  para se ti ta kesh harrue kujtimin!
  Zemra
  Mergimtari.ch
  *
  Tetor 26, 2021, 02:46:06 MD

  Popullariteti: 17
  Jo Nė Linjė Jo Nė Linjė

  Gjinia: Femėr
  Gjermania Gjermania

 • Data e Regjistrimit:Mars 02, 2010, 11:25:00 PD
 • Identifikimi i fundit:Mars 15, 2016, 11:31:36 MD
 • Vendndodhja: Pranė shpirtit tėnd tė ėmbėl...
  Postime: 6166

  Nė Zemrėn time gjithmonė ty do t'kem!


  Email
  « Pėrgjigju #9 : Shtator 22, 2010, 01:21:06 MD »

  Po mirė pasi shumica gjelozojm te dashurin apo tė dashuren  dhe ndodhė diqka qe ne nuk na pėlqen tek ai ose ajo; A jeni nė gjendje qė ta falni njė gabim tė tillė?
  Unė dij tė falė por edhe atėhere kur se bėjė kėtė e bėjė nga inati qė mė bėhet mė i fort se sa ajo gjelozi qė ndjej pėr dike. Nuk e fali por gjithmonė e dua prap atė pėrson edhe pse i rrijė largė.

  Me vjen mire Albin qe dini te falni...
  heheh lereni inatin anash, mire eshte me fale...

  Une jam ne gjendje ta fali personin qe e dashuroj...se pa xhelozi ska dashuri
  Identifikuar

  Faqe: [1] 2   Shko Lart
    Printo  
   
  Shko te:  

  Mundėsuar nga MySQL Mundėsuar nga PHP Powered by SMF 1.1.21 |SMF © 2013, Simple Machines XHTML 1.0! CSS!
  Faqja u krijua nė 0.038 sekonda me 17 veprime.


  MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
  Faqe e krijuar nė 0.0205 sekonda me 28 query