Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

Veriu LajmeAktuale   
“Shteti mori dy goditje tė rėnda”/ Analisti nga Amerika ‘godet’ Ramushin, ia pėrmend kėto afera

“Shteti mori dy goditje tė rėnda”/ Analisti nga Amerika ‘godet’ Ramushin, ia pėrmend kėto afera

NGA: N.SH. MĖ: 5 TETOR 2021 NĖ ORA: 09:17


Nga Deēani, Premte, 08 Tetor 2021 18:56, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Akuzat “bombė” tė Halil Gecit nė drejtim tė Thaēit

Akuzat “bombė” tė Halil Gecit nė drejtim tė Thaēit dhe SHIK-ut: Tregon ēfarė ‘zbuluan’ amerikanėt dhe pse u burgos “Gjarpri” nė Hagė


Nga Deēani, Premte, 10 Shtator 2021 16:11, Komentet(0), Lexo tė gjithė
I kaploi paniku i dashurisė!

I kaploi paniku i dashurisė!

Nga: Kimete Berisha


mergimtari.ch

Veē ēka ...


Nga Deēani, Enjte, 29 Prill 2021 11:41, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Ligji mbi humorin

Ligji mbi humorin!
Nga: Kimete Berisha1.
Qysh e bleve kėtė shpi?
- Vllaznia ma kanė ble.
Ku i ke vllaznit?
- N'Gjermani, n'Zvic ...


Nga Deēani, Enjte, 22 Prill 2021 08:04, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Ju mbyti

Ju 'mbyti'!Nga Deēani, Martė, 06 Prill 2021 11:58, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Rrėfimi i padėgjuar pėr Donika Gėrvallėn: Ja ēka mė ndodhi nė Hamburg nė vitin 1994 - m’i kėrkuan 3000 marka...

Rrëfimi i padëgjuar për Donika Gërvallën: Ja çka më ndodhi në Hamburg në vitin 1994 - m’i kërkuan 3000 marka...
NGA: P.R MË: 27 MARS 2021 NË ORA: 20:59
...


Nga Deēani, Diele, 28 Mars 2021 12:22, Komentet(0), Lexo tė gjithė
U erdhi fundi edhe dehjeve tona.

U erdhi fundi edhe dehjeve tona.

Nga: Kimete Berisha

kimete

Sa e sa herë m'u ka sha' nana,
sa her&eu ...


Nga Admin, Mėrkurrė, 03 Mars 2021 18:21, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Si tė jesh humbės i 'mirė'

Si tė jesh humbės i 'mirė'Nga: Kimete Berisha

1. Lejoja vetes ta ndjesh humbjen deri nė asht. Mos e shtyej vuajtjen pėr nesėr. Vuaj sot, hiq ...


Nga Admin, Mėrkurrė, 03 Mars 2021 18:14, Komentet(0), Lexo tė gjithė


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.15788 sekonda me 40 query