Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

Veriu LajmeINTERVISTA   
Vjosa Osmani intervistė pėr mediumin gjerman

Vjosa Osmani intervistë për mediumin gjerman, flet për dialogun me Serbinë, Gjykatën Speciale dhe administratën Biden
NGA: M.H MË: 15 MARS 2021 NË ORA: 09:56
Nga Deēani, Hėnė, 15 Mars 2021 16:16, Komentet(0), Lexo tė gjithė


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.02292 sekonda me 33 query