Shėnimi i Fundit - padukėshėm
Shėnimet shikohen vetėm nga Anėtarėt.
Lajmet

Veriu LajmePOLITIKA   
“Gjuetia e peshqve tė mėdhenj

“Gjuetia e peshqve të mëdhenj”/ Pas Ramush Haradinajt kërkohet të hetohen këta persona - ja lidhjet e tyre me Prok ...


Nga Deēani, Martė, 07 Shtator 2021 17:18, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Analisti nga Gjermania fletė pėr Gėrvallėn

Analisti nga Gjermania flet pėr Gėrvallen, e krahason me guximin e Rugovės, ka kėto fjalė pėr opozitėn
NGA: M.H. MĖ: 17 PRILL 2021 NĖ ORA: 21:03Nga Deēani, Shtunė, 17 Prill 2021 19:25, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Fjalimi i Donika Gėrvallės nė KS tė KB

Fjalimi i plotė i Ministres sė Punėve tė Jashtme dhe Diasporės, znj. Donika Gėrvalla, nė mbledhjen e 13 Prillit tė Kėshillit tė Sigurimit tė Kombeve tė Bashkuara :


I nderuar, z. President i Kėshillit tė Sigurimit tė KB,
I nderuar, Pė ...


Nga Deēani, Shtunė, 17 Prill 2021 19:14, Komentet(0), Lexo tė gjithė
Rrėfimi i rrallė i analistit nga Gjermania

Rrëfimi i rrallë i analistit nga Gjermania: Ja si u përjashtua Vjosa Osmani nga LDK, babai saj kuadër i FARK-ut të Ru ...


Nga Deēani, Martė, 13 Prill 2021 18:01, Komentet(0), Lexo tė gjithė


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 


MKPortal C1.2 rc2 ©2003-2008 mkportal.it
Faqe e krijuar nė 0.16098 sekonda me 36 query